O mně
50362
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50362,select-core-1.2.1,brick-theme-ver-3.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Nejprve bych se Vám rád představil. Mé jméno je Dominik Altman a jak již stránka napovídá – věnuji se focení nemovitostí.

 

Jak jsem se k této profesi dostal? Vše začalo na Smíchovské střední průmyslové škole, kde jsem si, ze zvědavosti a také proto, že jsem již od útlého dětství neustále bral foťák tátovi, zvolil jako volitelný předmět Úvod do fotografování.

 

S nabytými znalostmi jsem se po škole vydal do světa, a to konkrétně na Nový Zéland, kde jsem v letech 2015 až 2016 pro radost fotografoval a naučil se plynně anglicky.

 

Když jsem se vrátil, oslovil mě kamarád (realitní makléř), zda jsem nepřemýšlel o fotografování nemovitostí. Upřímně, nepřemýšlel. Ale nasadil mi brouka do hlavy. Začal jsem se tedy učit, jak s foťákem zacházet na profesionální bázi a co všechno obnáší fotografování interiérů – práci se stativem, práci se světlem, hotelový efekt, vyvážení barev v Adobe Lightroom, kombinace fotek a srovnání svislic ve Photoshopu. Zpočátku to nebylo jednoduché, ale dnes mohu s radostí říci, že má práce je mým koníčkem.

 

V současné době již dlouhodobě spolupracuji s realitními kancelářemi, jako M&M Reality, RE/MAX, ERA Reality, Reloca a QARA.